Knowledge Zenith ZSN Pro X
Відео 10Фото 24 |
Knowledge Zenith ZSN Pro X |
|
Оновлена версія досить популярних дротових навушників KZ ZSN PRO. Перед нами зручні в плані носіння, а також якісні відтворення звуку навушники, що позиціонуються виробником в нижній сегмент середнього цінового діапазону, як для пристроїв цього типу. Це внутрішньоканальні навушники із завушними кріпленнями, які відмінно фіксуються у вухах, а завдяки тому, що вставляються безпосередньо у слуховий канал – додатково забезпечують непогану пасивну шумоізоляцію.
Примітно, що в конструкції кожного з навушників Knowledge Zenith ZSN Pro X знаходяться відразу по два випромінювачі - 10-мм динамічна і високочастотна арматура. Виробником заявлено відтворення розширеного частотного діапазону – від 7 Гц до 40 кГц. Модель може похвалитися відмінним, як для свого цінового діапазону, звучанням, з виразним по глибині та насиченості басом. Підключення до джерела сигналу штатне здійснюється через класичний інтерфейс mini-Jack (3.5 мм) за допомогою 1,25-м шнура з Г-подібним штекером. При цьому сам знімний шнур, завдяки чому його можна легко замінити. У комплектації також передбачено набір змінних силіконових амбушюр, що дозволяє підігнати навушники по вуха різного розміру.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knowledge Zenith 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knowledge Zenith.
Купити Knowledge Zenith ZSN Pro X
Słuchawki KZ KZ ACOUSTICS SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE Z MIKROFONEM CZARNE ZSN PRO | 172 zł |
Słuchawki Dokanałowe Hybrydowe Monitory Odsłuchowe Mikrofon Kz Zsn Pro X | 117 zł |
KZ ZSN Pro X Metalowe słuchawki 1BA + 1DD Hybrydowa technologia HiFi Bass | 106 zł |
Słuchawki KZ ZSN Pro X | 151 zł |
Kz Zsn Pro X Słuchawki Dokanałowe Monitory Iem Hybrydowe Z Mikrofonem | 119 zł |