Knowledge Zenith ZSN Pro X
Wideo 10Zdjęcia 24 |
Knowledge Zenith ZSN Pro X |
|
Uaktualniona wersja dość popularnych słuchawek przewodowych KZ ZSN PRO. Mamy tu słuchawki wygodne w noszeniu, a jednocześnie wysokiej jakości pod względem reprodukcji dźwięku, pozycjonowane przez producenta w dolnym segmencie średniej półki cenowej, jak na urządzenia tego typu. Są to słuchawki douszne z mocowaniami zausznymi, które doskonale dopasowują się do ucha, a dzięki temu, że wkładane są bezpośrednio do kanału słuchowego, dodatkowo zapewniają dobrą pasywną izolację akustyczną.
Warto zauważyć, że w konstrukcji każdego ze słuchawek Knowledge Zenith ZSN Pro X znajdują się jednocześnie dwa emitery - 10-milimetrowy szkielet dynamiczny i wysokiej częstotliwości. Producent zapewnia reprodukcję rozszerzonego zakresu częstotliwości – od 7 Hz do 40 kHz. Model może pochwalić się znakomitym, jak na swoją półkę cenową dźwiękiem, z wyrazistą głębią i bogactwem basu.
Podłączenie do źródła sygnału jest standardowe, realizowane poprzez klasyczne złącze mini-Jack (3,5 mm) za pomocą przewodu o długości 1,25 m zakończonego wtyczką w kształcie litery L. Co więcej, sam przewód jest wyjmowany, dzięki czemu można go łatwo wymienić. W zestawie znajduje się także komplet wymiennych silikonowych nauszników, który pozwala dopasować słuchawki do uszu o różnej wielkości.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Knowledge Zenith 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Knowledge Zenith.
Kup Knowledge Zenith ZSN Pro X
Wszystkie ceny 16 →Słuchawki KZ KZ ACOUSTICS SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE Z MIKROFONEM CZARNE ZSN PRO | 172 zł |
Słuchawki Dokanałowe Hybrydy Klasy Hi-fi Monitory Kz Zsn Pro X Złote | 130 zł |
KZ ZSN Pro X Metalowe słuchawki 1BA + 1DD Hybrydowa technologia HiFi Bass | 106 zł |
KZ ZSN PRO X - Hybrydowe słuchawki dokanałowe Czarny ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O R | 130 zł |
KZ ZSN Pro X - bez mikrofonu - black +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub z | 149 zł |