Навушники
FiiO JD1
Відео 1Фото 13 |
FiiO JD1 |
|
Сертифікація Hi-Res Audio.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FiiO JD1
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FIIO JD1 wysokowydajny dynamiczny sterownik HiFi bas stereo w monitorze sł | 164 zł |
FIIO JD1 Silver słuchawki dokanałowe przewodowe | 105 zł |
FiiO x JadeAudio JD1 - Słuchawki dokanałowe dynamiczne IEM Hi-Res Czarny ✦ | 99 zł |
FiiO JD1 - Dynamiczne słuchawki IEM - black +9 sklepów - przyjdź przetestu | 99 zł |
FiiO JD1 Srebrne - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkoma | 99 zł |
FiiO JD1 - Dynamiczne słuchawki IEM - silver +9 sklepów - przyjdź przetest | 99 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →