Оперативна пам'ять Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KCP3L16SS8/4
Kingston KCP3L16SS8/4 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KCP3L16SS8/4
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston SSM RAM SO DDR3L-1600 SC - 4GB | 132 zł |
Kingston Dedicated KCP3L16SS8/4 4GB [1x4GB 1600MHz DDR3 CL11 SO-DIMM] RD-D | 109 zł |
Kingston DDR3L 4GB 1600 CL11 | 118 zł |
Pamięć do laptopa Kingston SODIMM, DDR3L, 4 GB, 1600 MHz, CL11 (KCP3L16SS8 | 108 zł |
NEW KINGSTON 4GB KCP3L 16SS8/4 LAPTOP MEMORY MODULE | 80 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb
Ціни на Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KTA-MB1066/4G | від 76 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KTA-MB1333/4GRR | від 76 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KTH-X3BS/4G | від 80 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KVR1333D3S9/4G | від 86 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KTH-X3CL/4G | від 100 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KTD-L3CL/4G | від 120 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KVR16S11S8/4 | від 76 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KVR16S11/4 | від 56 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KCP3L16SS8/4 | від 80 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KTL-TP3CL/4G | від 80 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KTH-X3C/4G | від 76 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KCP316SS8/4 | від 101 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KVR16LS11/4 | від 60 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →