Кавомолка King Hoff KH-1204
Фото 7 |
King Hoff KH-1204 |
|
Мистецтво помелу: Як підібрати правильний помел кавиРозбираємось, які налаштування подрібнення зерен підходять для різних способів варіння кави
Електрична або ручна, жорна чи ножі: що потрібно знати про кавомолки для кращого помелу кавиКороткий гід за різновидами сучасних кавомолок
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог King Hoff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі King Hoff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити King Hoff KH-1204
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEKORACYJNY MŁYNEK DO KAWY RETRO KINGHOFF KH-1204 | 84 zł |
Młynek Do Kawy Żeliwny Kinghoff [Kh-1204] | 79 zł |
Młynek do kawy, żeliwo-drewno Kingho | 83 zł |
Dekoracyjny Młynek Do Mielenia Kawy Kinghoff Kh-1204 Lumarko! | 97 zł |
DEKORACYJNY MŁYNEK DO MIELENIA KAWY KINGHOFF KH-1204 | 108 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →