Młynek do kawy King Hoff KH-1204
Zdjęcia 7 |
King Hoff KH-1204 |
|
Sztuka mielenia: jak znaleźć odpowiedni stopień mielenia kawyZastanówmy się, które ustawienia mielenia ziaren są odpowiednie dla różnych metod parzenia kawy
Elektryczny czy ręczny, żarna czy ostrza: co musisz wiedzieć o młynkach do kawy, aby uzyskać najlepiej zmielone ziarnaKrótki przewodnik po rodzajach nowoczesnych młynków do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-1204
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Młynek Do Kawy Żeliwny Kinghoff [Kh-1204] | 90 zł |
Młynek do kawy KingHoff KH-1204 | 89 zł |
DEKORACYJNY MŁYNEK DO KAWY RETRO KINGHOFF KH-1204 | 84 zł |
Młynek do kawy, żeliwo-drewno Kingho | 83 zł |
Dekoracyjny Młynek Do Mielenia Kawy Kinghoff Kh-1204 Lumarko! | 97 zł |
DEKORACYJNY MŁYNEK DO MIELENIA KAWY KINGHOFF KH-1204 | 108 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →