Велотренажер Kettler Tour 800
Фото 16 |
Kettler Tour 800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kettler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kettler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kettler Tour 800
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kettler Rower ergometr Tour 800 EM1014-400 | 6 699 zł |
Rower stacjonarny Kettler Tour 800 indukcyjny | 6 575 zł |
Rower stacjonarny KETTLER Tour 800 | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 6 699 zł |
KETTLER rower treningowy ergometr TOUR 800 | 6 890 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →