Велотренажер HMS M8750
Фото 15 |
HMS M8750 |
|
Магнітний велотренажер M8750 HMS це бюджетне компактне фітнес-обладнання для домашніх тренувань. Завдяки системі магнітного опору вправи проходять безшумно, не заважаючи оточуючим. Система має 8 рівнів регулювання опору, що дозволяє адаптувати тренування до будь-якого рівня підготовки. Налаштування здійснюється просто та зручно за допомогою ручки на рульовій колонці. Максимальна вага користувача складає 110 кг. Комп'ютер відображає всі важливі параметри тренування: швидкість, час, кількість спалених калорій, що дозволяє зміцнювати здоров'я, розвивати м'язи та скидати зайву вагу одночасно. Регульоване сідло та зручні педалі з ременями забезпечують комфорт та безпеку під час занять. Додатково у цій моделі є тримач для мобільного пристрою, що робить тренування ще приємнішими, наприклад, під час перегляду фільму на планшеті.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HMS.
Купити HMS M8750
Усі ціни 9 →Rower stacjonarny HMS M8750 magnetyczny biały | 445 zł |
Rower magnetyczny HMS M8750 - czarny | 474 zł |
Rower Magnetyczny M8750 HMS | 499 zł |
ROWER MAGNETYCZNY M8750 BLACK HMS | 499 zł |
M8750 WHITE ROWER MAGNETYCZNY HMS | 445 zł |