Велотренажер HMS R9259 (M-1122817)
Відео 1Фото 2 |
HMS R9259 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HMS R9259
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HMS R9259 Recumbent rower magnetyczny biały/zielony jeden rozmiar 17-1-056 | 999 zł |
Rower stacjonarny HMS R9259 Plus magnetyczny | 790 zł |
Rower magnetyczny poziomy HMS plus R9259 czarno-zielony | 949 zł |
Rower magnetyczny poziomy R9259 Plus - HMS | 999 zł |
Poziomy rowerek magnetyczny HMS R9259 (9 kg) czarno-zielony | 1 255 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →