Похідний ніж Kershaw Leek
Фото 10 |
Kershaw Leek |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kershaw 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kershaw.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kershaw Leek
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nóż kieszonkowy KERSHAW LEEK COPPER 1660CU | 659 zł |
Nóż Składany Kershaw Leek 1660Blkw | 469 zł |
Kershaw Nóż składany Leek 1660DGRY | 399 zł |
Nóż składany Kershaw Leek 1660OL | 439 zł |
Nóż składany Kershaw Leek 1660OL | 439 zł |
ще 14 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель Leek — має рукоять із сталі
- Модель Leek G10 — має рукоять з скловолокна G10
РекомендуємоПорівняти в таблиці →