Nóż turystyczny Kershaw Leek
Zdjęcia 10 |
Kershaw Leek |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kershaw 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kershaw.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kershaw Leek
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż kieszonkowy KERSHAW LEEK COPPER 1660CU | 659 zł |
Nóż Składany Kershaw Leek 1660Blkw | 469 zł |
Kershaw Nóż składany Leek 1660DGRY | 399 zł |
Nóż składany Kershaw Leek 1660OL | 439 zł |
Kershaw Scyzoryk LEEK bez ząbków długość ostrza 75 cm 177 cm 471660 | 750 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacja modelu:
- Model Leek - posiada stalową rękojeść
- Model Leek G10 - posiada rękojeść z włókna szklanego G10
PolecamyPorównaj w tabeli →