Духова шафа Kernau KBO 1067.1 SK X
Kernau KBO 1067.1 SK X нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KBO 1067.1 SK X
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Piekarnik Kernau kbo 1067.1 sk x | 1 349 zł |
Piekarnik elektryczny Kernau KBO 1067.1 SK X | 1 349 zł |
Piekarnik do zabudowy KBO1067.1SKX Kernau | 1 349 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Piekarnik KERNAU KBO 1067.1 SK X | 5 lat GWARANCJI DOD | 1 349 zł |
Piekarnik KERNAU KBO 1067.1 SK X Zapytaj o Rabat ! | 1 349 zł |
Piekarnik KERNAU KBO 1067.1 SK X Zapytaj o Rabat ! | 1 349 zł |
Модификації Kernau KBO 1067.1 SK X
Ціни на Kernau KBO 1067.1 SK X |
---|---|---|---|---|
Kernau KBO 1067.1 SK X | від 1 349 zł | 6 пропозицій | ||
Kernau KBO 1067.1 SK B | від 1 349 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →