Мотошина Kenda K772 120/100 R18 68M
Фото 3 |
Kenda K772 120/100 R18 68M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kenda K772 120/100 R18 68M
Ціни на Kenda K772 120/100 R18 68M |
---|---|---|---|---|
Kenda K772 80/100 -12 41M | від 266 zł | 3 пропозиції | ||
Kenda K772 90/100 -14 49M | від 334 zł | 2 пропозиції | ||
Kenda K772 90/100 -16 52M | від 385 zł | 1 пропозиція | ||
Kenda K772 90/100 R14 49M | від 334 zł | 1 пропозиція | ||
Kenda K772 100/90 -19 57M | від 431 zł | 2 пропозиції | ||
Kenda K772 100/90 R19 57M | від 431 zł | 1 пропозиція | ||
Kenda K772 110/90 R19 62M | від 467 zł | 3 пропозиції | ||
Kenda K772 120/100 R18 68M | від 345 zł | 1 пропозиція |
Схожі