Opona motocyklowa Kenda K772 120/100 R18 68M
Zdjęcia 3 |
Kenda K772 120/100 R18 68M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kenda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kenda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kenda K772 120/100 R18 68M
Ceny na Kenda K772 120/100 R18 68M |
---|---|---|---|---|
Kenda K772 80/100 -12 41M | od 266 zł | 3 oferty | ||
Kenda K772 90/100 -14 49M | od 334 zł | 2 oferty | ||
Kenda K772 90/100 -16 52M | od 385 zł | 1 oferta | ||
Kenda K772 90/100 R14 49M | od 334 zł | 1 oferta | ||
Kenda K772 100/90 -19 57M | od 431 zł | 2 oferty | ||
Kenda K772 100/90 R19 57M | od 431 zł | 1 oferta | ||
Kenda K772 110/90 R19 62M | od 467 zł | 3 oferty | ||
Kenda K772 120/100 R18 68M | od 345 zł | 1 oferta |
Podobne