Мотошина Kenda K673 150/90 -15 74H
Фото 5 |
Kenda K673 150/90 -15 74H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kenda K673 150/90 -15 74H
Ціни на Kenda K673 150/90 -15 74H |
---|---|---|---|---|
Kenda K673 80/90 R21 48H | від 279 zł | 4 пропозиції | ||
Kenda K673 110/90 R19 62H | від 537 zł | 1 пропозиція | ||
Kenda K673 120/90 -17 64H | від 586 zł | 1 пропозиція | ||
Kenda K673 120/90 -18 71H | від 558 zł | 1 пропозиція | ||
Kenda K673 130/70 R18 63H | від 487 zł | 2 пропозиції | ||
Kenda K673 130/90 -16 72H | від 615 zł | 2 пропозиції | ||
Kenda K673 140/90 R15 70H | від 724 zł | 1 пропозиція | ||
Kenda K673 150/90 -15 74H | від 666 zł | 1 пропозиція | ||
Kenda K673 160/80 R16 75H | від 809 zł | 1 пропозиція |
Схожі