Світильник Kanlux Garto 29271
Kanlux Garto 29271 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kanlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kanlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kanlux Garto 29271
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kanlux S.A. Kinkiet Garto 29271 Led 8W IP54 biały | 119 zł |
Kanlux Garto 29271 kinkiet oprawa ścienna zewnętrzna elewacyjna 8W LED IP5 | 87 zł |
Kinkiet Kanlux Kinkiet zewnętrzny Kanlux seria GARTO model 29271 | 66 zł |
Oprawa elewacyjna GARTO LED EL 8W-W | 73 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →