Lampka Kanlux Garto 29271
Kanlux Garto 29271 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kanlux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kanlux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kanlux Garto 29271
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kanlux S.A. Kinkiet Garto 29271 Led 8W IP54 biały | 119 zł |
Kanlux Garto 29271 kinkiet oprawa ścienna zewnętrzna elewacyjna 8W LED IP5 | 87 zł |
Kinkiet Kanlux Kinkiet zewnętrzny Kanlux seria GARTO model 29271 | 66 zł |
Oprawa elewacyjna GARTO LED EL 8W-W | 73 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →