Тостер Kalorik TO 1045
Фото 8 |
Kalorik TO 1045 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kalorik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kalorik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kalorik TO 1045
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kalorik Toster na 2 kromki wzór retro oddzielna nasadka na bułki zintegrow | 262 zł |
Kalorik TO1045RWDN Toster retro, czerwony 123094 | 319 zł |
Toster Kalorik Tkg To 1045 Wbdn Biały 950 W | 200 zł |
Kalorik TKG TO 1045 WBD N 2 kromki toster wzornictwo retro oddzielna nasad | 230 zł |
Toster Kalorik Tkg To 1045 Wbdn Biały 950 W | 169 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →