Toster Kalorik TO 1045
Zdjęcia 8 |
Kalorik TO 1045 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kalorik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kalorik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kalorik TO 1045
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kalorik Toster na 2 kromki wzór retro oddzielna nasadka na bułki zintegrow | 262 zł |
Kalorik TO1045RWDN Toster retro, czerwony 123094 | 319 zł |
Toster Kalorik Tkg To 1045 Wbdn Biały 950 W | 200 zł |
Kalorik TKG TO 1045 WBD N 2 kromki toster wzornictwo retro oddzielna nasad | 230 zł |
Toster Kalorik Tkg To 1045 Wbdn Biały 950 W | 169 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →