Електродуховка Kalorik MK 1003
Фото 4 |
Kalorik MK 1003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kalorik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kalorik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kalorik MK 1003
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kalorik TKG MK 1003 mała kuchnia z piekarnikiem 36 x 28 x 224 cm dwie płyt | 686 zł |
Piekarnik KALORIK MK1003 | 750 zł |
Mini piekarnik Kalorik Mini Piekarnik Z Płytami Grzewczymi MK 1003 | 769 zł |
Kalorik Mini Piekarnik Mk 1003 28L Rożen Obrotowy | 899 zł |
Kalorik Mini Piekarnik Mk 1003 28L Rożen Obrotowy | 769 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →