Ванна Kaldewei Saniform Plus 150x70 см
Фото 5 |
Kaldewei Saniform Plus 150x70 |
|
Додатково комплектується гідромасажною системою і іншими опціями.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaldewei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaldewei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaldewei Saniform Plus 150x70 см
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kaldewei Wanna Saniform Plus model 361-1 150 x 70 x 40 cm biel alpejska 11 | 2 551 zł |
KALDEWEI 111600013001 WANNA PROSTOKĄTNA /"SANIFORM PLUS/" 150x70 Z POWŁOKĄ | 1 363 zł |
Kaldewei Saniform Plus 150x70 111600010001 | 748 zł |
KALDEWEI 111630000001 WANNA PROSTOKĄTNA /"SANIFORM PLUS/" 150x70, Antypośl | 2 103 zł |
KALDEWEI 111634010001 WANNA PROSTOKĄTNA /"SANIFORM PLUS/" 150x70, Powłoka | 2 428 zł |
KALDEWEI 111634013001 WANNA PROSTOKĄTNA /"SANIFORM PLUS/" 150x70, W pełni | 2 768 zł |
KALDEWEI 111600010001 WANNA PROSTOKĄTNA /"SANIFORM PLUS/" 150x70 | 790 zł |
Модифікації моделі:
- Моделі Star — додаткова комплектація ручками.
Модификації Kaldewei Saniform Plus
Ціни на Kaldewei Saniform Plus |
---|---|---|---|---|
Kaldewei Saniform Plus 140x70 см | від 774 zł | 11 пропозицій | ||
Kaldewei Saniform Plus 140x75 см | від 2 988 zł | 6 пропозицій | ||
Kaldewei Saniform Plus 150x70 см | від 748 zł | 7 пропозицій | ||
Kaldewei Saniform Plus 160x70 см | від 775 zł | 15 пропозицій | ||
Kaldewei Saniform Plus 160x75 см | від 790 zł | 12 пропозицій | ||
Kaldewei Saniform Plus 170x70 см | від 767 zł | 12 пропозицій | ||
Kaldewei Saniform Plus 170x73 см | від 1 192 zł | 8 пропозицій | ||
Kaldewei Saniform Plus 170x75 см | від 727 zł | 10 пропозицій | ||
Kaldewei Saniform Plus 175x75 см | від 2 223 zł | 5 пропозицій | ||
Kaldewei Saniform Plus 180x80 см | від 1 880 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →