Ванна Kaldewei Conoduo 190x90 см
Kaldewei Conoduo 190x90 |
|
Може комплектуваться без протиковзне покриття.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaldewei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaldewei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaldewei Conoduo 190x90 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KALDEWEI 235234013001 KALDEWEI 235234013001 KA WA CONODUO 734, 1900x900x43 | 9 101 zł |
KALDEWEI 235230000001 KALDEWEI 235230000001 KA WA CONODUO 734, 1900x900x43 | 8 436 zł |
KALDEWEI 235230003001 KALDEWEI 235230003001 KA WA CONODUO 734, 1900x900x43 | 8 776 zł |
Модификації Kaldewei Conoduo
Ціни на Kaldewei Conoduo |
---|---|---|---|---|
Kaldewei Conoduo 170x75 см | від 3 930 zł | 8 пропозицій | ||
Kaldewei Conoduo 180x80 см | від 5 029 zł | 7 пропозицій | ||
Kaldewei Conoduo 190x90 см | від 8 436 zł | 3 пропозиції | ||
Kaldewei Conoduo 200x100 см | від 8 076 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →