Ванна Kaldewei Classic Duo Oval 170x75 см
Фото 12 |
Kaldewei Classic Duo Oval 170x75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaldewei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaldewei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaldewei Classic Duo Oval 170x75 см
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KALDEWEI 291400010001 KALDEWEI wanna owalna CLASSIC DUO OVAL,170x75x43cm M | 4 667 zł |
Kaldewei Classic Duo Oval 113 Wanna owalna 170x75x43 cm, biała 29140001000 | 4 012 zł |
KALDEWEI 291400013001 KALDEWEI 291400013001 KA WA CLASSIC DUO OV 113, 1700 | 5 006 zł |
KALDEWEI 291434010001 KALDEWEI 291434010001 KA WA CLASSIC DUO OV 113, 1700 | 5 358 zł |
KALDEWEI 291434013001 KALDEWEI 291434013001 KA WA CLASSIC DUO OV 113, 1700 | 5 697 zł |
KALDEWEI 291430000001 KALDEWEI 291430000001 KA WA CLASSIC DUO OV 113, 1700 | 5 032 zł |
Kaldewei Classic Duo Oval 113 Wanna owalna 170x75x43 cm z powierzchnią usz | 4 287 zł |
Модификації Kaldewei Classic Duo Oval
Ціни на Kaldewei Classic Duo Oval |
---|---|---|---|---|
Kaldewei Classic Duo Oval 170x70 см | від 4 002 zł | 2 пропозиції | ||
Kaldewei Classic Duo Oval 170x75 см | від 4 012 zł | 7 пропозицій | ||
Kaldewei Classic Duo Oval 170x75 см окремостояча | від 16 436 zł | 9 пропозицій | ||
Kaldewei Classic Duo Oval 180x80 см | від 3 657 zł | 10 пропозицій | ||
Kaldewei Classic Duo Oval 180x80 см окремостояча | від 16 991 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →