Похідний ніж Ka-Bar G10 Mule
Ka-Bar G10 Mule |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ka-Bar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ka-Bar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ka-Bar G10 Mule
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nóż KA-BAR G10 MULE Plain Edge | 137 zł |
Ka-Bar, Nóż, 3062 - G10 MULE Plain Edge (22888) | 169 zł |
Ka-Bar 3062 - Nóż składany MULE - G10 | 169 zł |
Nóż KA-BAR G10 MULE Tanto | 137 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →