Nóż turystyczny Ka-Bar G10 Mule
Ka-Bar G10 Mule |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ka-Bar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ka-Bar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ka-Bar G10 Mule
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż KA-BAR G10 MULE Plain Edge | 137 zł |
Ka-Bar, Nóż, 3062 - G10 MULE Plain Edge (22888) | 169 zł |
Ka-Bar 3062 - Nóż składany MULE - G10 | 169 zł |
Nóż KA-BAR G10 MULE Tanto | 137 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →