Роликові ковзани K2 Alexis 84 Pro 2022 (30G0517)
Відео 1Фото 6 |
K2 Alexis 84 Pro 2022 |
|
Максимальне навантаження 100 кг.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог K2 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі K2.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити K2 Alexis 84 Pro 2022
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
K2 Skate Alexis 84 Pro Inline Skates Szary EU 36 30G0517.1.1.060 | 722 zł |
Rolki K2 Alexis 84 Pro 2022 | 949 zł |
Rolki damskie K2 Alexis 84 Pro grey/blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 800 zł |
Rolki K2, ALEXIS 84 PRO30G0517/11/8, rozmiar 39 | 789 zł |
Rolki damskie K2 Alexis 84 Pro grey/blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 800 zł |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →