Корм для кішок Josera Kitten Grainfree 2 kg
Відео 1Фото 3 |
Josera Kitten Grainfree 2 kg |
|
Для вирощування кошенят і їх мам в період вагітності або лактації. Містить спеціальні харчові волокна, запобігають утворенню клубків шерсті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Josera Kitten Grainfree 2 kg
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JOSERA Kitten grainfree 1 x 2 kg karma dla kotów bez zboża z olejem łososi | 57 zł |
JOSERA cats dry food | 89 zł |
Karma dla kota JOSERA Kitten Grainfree Drób 2 kg | 60 zł |
JOSERA Kitten grainfree - sucha karma dla kota - 2kg | 82 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Josera Kitten Grainfree
Ціни на Josera Kitten Grainfree |
---|---|---|---|---|
Josera Kitten Grainfree 400 g | від 14 zł | 10 пропозицій | ||
Josera Kitten Grainfree 2 kg | від 48 zł | 16 пропозицій | ||
Josera Kitten Grainfree 10 kg | від 177 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →