Надувний човен Jilong Fishman 400 Set
Товар застарів Тип: гребний; Кількість місць: 4; Вантажопідйомність (кг): 380; Тип днища: плоске надувне (НДНД); Покриття днища: без дод. покриття; Транець: немає; Сидіння: надувні; рим; леєрний трос; Діаметр балона (см): 48; Розміри (см): 340х142; Вага (кг): 13.8; Весла; Насос; Ремкомплект; Сумка для човна |
Jilong Fishman 400 Set |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jilong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jilong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Jilong Fishman 400 Set
Ціни на Jilong Fishman 400 Set |
---|---|---|---|---|
Jilong Fishman 200 Set | від 240 zł | 9 пропозицій | ||
Jilong Fishman 300 Set | від 310 zł | 12 пропозицій | ||
Jilong Fishman 350 Set | від 381 zł | 12 пропозицій |