Котушка Jaxon Top Carp FRXL 500 (KJ-TCA500)
Jaxon Top Carp FRXL 500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jaxon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jaxon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jaxon Top Carp FRXL 500
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Jaxon Kołowrotek wędkarski Top Carp 8BB - czarny CJ-TCA500 | 109 zł |
Jaxon Kołowrotek Top Carp FRXL 500 (KJ-TCA500) | 124 zł |
Kołowrotek Top Carp FRXL 500 Jaxon | 183 zł |
Kołowrotek karpiowy Jaxon Top Carp FRXL 500 8BB | 140 zł |
Kołowrotki Jaxon Top Carp FRXL 500 | 124 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →