Котушка Mitchell MX1 FS 6500 (1544508)
Mitchell MX1 FS 6500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitchell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitchell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitchell MX1 FS 6500
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mitchell Rolki z wolnym biegiem MX1 FS 1544508 | 148 zł |
Mitchell Mx1 Fs Carpfishing Reel Czarny 6500 1544508 | 121 zł |
Mitchell MX1 FS kołowrotek wędkarski z wolnym biegiem Baitrunner Style - w | 148 zł |
Mitchell Mx1 Fs Pre Spooled Carpfishing Reel Czarny 6500 1544511 | 154 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →