Пупс IMC Toys Cry Babies Starry Sky Jenna 84070
Відео 2Фото 8 |
IMC Toys Cry Babies Starry Sky Jenna 84070 |
|
При натисканні на животик ляльки лунають 5 різних колискових пісень, що тривають близько 10 хвилин. Витягнувши соску, лялька плаче світлодіодними сльозами – на її обличчі вирізняються блакитні сльози.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IMC Toys 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IMC Toys.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IMC Toys Cry Babies Starry Sky Jenna 84070
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lalka IMC TOYS Cry Babies Good Night Jenna | 164 zł |
Tm Toys Lalka Cry Babies Goodnight Starry Sky Jenna IMC084070 Tm Toys | 202 zł |
Lalka IMC TOYS Cry Babies Good Night Jenna BRAK | 164 zł |
Cry Babies Goodnight Starry Sky Interaktywna lalka | 159 zł |
Cry Babies Goodnight Starry Sky Interaktywna lalka | 164 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →