Bobas IMC Toys Cry Babies Starry Sky Jenna 84070
Wideo 2Zdjęcia 8 |
IMC Toys Cry Babies Starry Sky Jenna 84070 |
|
Po naciśnięciu brzuszka lalki słychać 5 różnych kołysanek, które trwają około 10 minut. Po wyciągnięciu smoczka laleczka płacze diodowymi łzami - na jej twarzy wyróżniają się niebieskie łzy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IMC Toys 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IMC Toys.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IMC Toys Cry Babies Starry Sky Jenna 84070
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lalka IMC TOYS Cry Babies Good Night Jenna | 164 zł |
Tm Toys Lalka Cry Babies Goodnight Starry Sky Jenna IMC084070 Tm Toys | 202 zł |
Lalka IMC TOYS Cry Babies Good Night Jenna BRAK | 164 zł |
Cry Babies Goodnight Starry Sky Interaktywna lalka | 159 zł |
Cry Babies Goodnight Starry Sky Interaktywna lalka | 164 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →