Пупс IMC Toys Cry Babies Pia's Factory 80171
Фото 12 |
IMC Toys Cry Babies Pia's Factory 80171 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IMC Toys 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IMC Toys.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IMC Toys Cry Babies Pia's Factory 80171
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tm Toys Zestaw fabryka lalki Pia mt tutti frutti Cry babies IMC080171 Tm T | 226 zł |
Tm Toys Cry Babies MT Tutti Frutti - Fabryka lalki Pia (IMC080171) | 220 zł |
Zestaw fabryka lalki Pia mt tutti frutti Cry babies IMC080171 | 167 zł |
Cry Babies Magic Tears Tutti Frutti, Zestaw - Fabryka Laleczki Pia | 199 zł |
Комплектация:
- 1x кукла, пахнущая ананасом
- 29 наклеек формата А4 для украшения фабрики
- 3 пакетика с глиттером: фиолетовым, золотым и белым глиттером песочным
- 3 пакетика с гелем в виде порошка для растворения в воде
- 20 аксессуаров, в том числе: бутылочки, емкости и т.п.
- фабрика со шкафом
- 4 рецепта: коктейля, варенья, желе, лимонада
РекомендуємоПорівняти в таблиці →