Клавіатура
iBOX Ceres (IKCHK501)
iBOX Ceres 2022 рік |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iBOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iBOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iBOX Ceres
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iBOX Klawiatura CERES USB UKIBXRSP0000001 | 26 zł |
IBOX CERES USB ikchk501 | 36 zł |
iBOX Klawiatura CERES USB 42481 | 36 zł |
iBOX Klawiatura CERES USB 42481 | 26 zł |
Klawiatura iBOX Ceres (IKCHK501) | 32 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →