Автокомплект iBOX Bluetooth Car Kit (CK03)
Фото 5 |
iBOX Bluetooth Car Kit |
|
Порівняно недорога гарнітура-спікерфон із вбудованим динаміком для якісного гучного зв'язку. Пристрій забезпечує чітку та зрозумілу звукопередачу в автомобілі, а також дозволяє організувати сеанси конференц-зв'язку. Для підключення до мобільного телефону, смартфона або планшета з модулем стільникового зв'язку використовується бездротовий інтерфейс Bluetooth v 3.0. Для відповіді на дзвінок потрібно лише натиснути на відповідну кнопку з підсвічуванням.
Додатково передбачені кнопки регулювання гучності динаміка. Гарнітура для гучномовця iBOX Bluetooth Car Kit комплектується кронштейном з магнітною фіксацією та затискною кліпсою. Модель має батарейний блок збільшеної ємності — 500 мАгод. Цього буде достатньо, щоб не відволікатися на підзарядку аудіосистеми занадто часто. Завдяки технології A2DP пристрій здатний відтворювати класичний 2-канальний стереозвук. Підзарядка здійснюється як через автомобільну розетку, так і роз'єм microUSB. Підсвічування кнопки виклику дозволяє зручно використовувати спікерфон у темний час доби.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iBOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iBOX.
Купити iBOX Bluetooth Car Kit
Усі ціни 8 →Zestaw głośnomówiący IBOX Car Kit CK03 | 27 zł |
Zestaw głośnomówiący IBOX Car Kit CK03 | 27 zł |
Zestaw głośnomówiący IBOX Car Kit CK03 IFBTCK03 | 27 zł |
IBOX Zestaw bluetooth IBOX Car Kit CK03 IFBTCK03 | 33 zł |
Zestaw głośnomówiący iBOX CK03 Czarny (IFBTCK03) | 30 zł |