Bluetooth гарнітура iBOX BH4
Фото 3 |
iBOX BH4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iBOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iBOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iBOX BH4
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iBOX Zestaw słuchawkowy Bluetooth BH4 ATIBXBAU0000001 | 31 zł |
iBOX Zestaw słuchawkowy Bluetooth BH4 43175 | 31 zł |
IBOX Słuchawka IBOX BH4 IMBHF04 (douszne; Bluetooth; z wbudowanym mikrofon | 35 zł |
iBOX Zestaw słuchawkowy Bluetooth BH4 43175 | 31 zł |
Słuchawka IBOX BH4, Bluetooth | 30 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →