Бойлер Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 100 V (3201530)
Фото 7 |
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 100 V |
|
Спеціальний дефлектор утримує надходить холодну воду на дні бака, не дозволяючи швидко змішуватися з уже нагрітою водою у верхній частині.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання щодо бойлерів: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 100 V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bojler elektryczny ARISTON Lydos Dune R 100 l | 799 zł |
BOJLER PODGRZEWACZ ELEKTRYCZNY ARISTON LYDOS DUNE R 100L ZBIORNIK CWU | 732 zł |
Bojler elektryczny ARISTON Lydos Dune R 100 l 3201530 | 799 zł |
Ariston Lydos Dune podgrzewacz wody 100 l pojemnościowy 3201530 | 1 127 zł |
Модификації Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 100 V
Ціни на Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 100 V |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 50 V | від 590 zł | 5 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 80 V | від 630 zł | 5 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 100 V | від 732 zł | 6 пропозицій |
Рекомендуємо