Геймпад Hori Horipad Mini
Відео 13Фото 15 |
Hori Horipad Mini |
|
Емулятор трекпеда
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hori Horipad Mini
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kontroler HORI Horipad Mini Pikachu & Eevee | 120 zł |
Kontroler HORI Mini Czerwony (PS4) PS4-101E | 100 zł |
Hori Horipad Mini Pikachu & Eevee do Nintendo Switch Przewodowy | 120 zł |
SWITCH HORIPAD Mini (Pikachu Eevee Edition) | 122 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →