Pad Hori Horipad Mini
Wideo 13Zdjęcia 15 |
Hori Horipad Mini |
|
Emulator gładzika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hori 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hori.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hori Horipad Mini
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kontroler HORI Horipad Mini Pikachu & Eevee | 120 zł |
Kontroler HORI Mini Czerwony (PS4) PS4-101E | 100 zł |
Hori Horipad Mini Pikachu & Eevee do Nintendo Switch Przewodowy | 120 zł |
SWITCH HORIPAD Mini (Pikachu Eevee Edition) | 122 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →