Геймпад Logitech Wireless Gamepad F710
Відео 17Фото 4 |
Logitech Wireless Gamepad F710 |
|
Старша модель в оновленій лінійці геймпадів від Logitech зразка 2011 року. До головних особливостей слід віднести бездротовий інтерфейс підключення і підтримку функції вібраційного зворотного зв'язку, що дозволяє імітувати відчуття від різних фізичних явищ в грі (віддача від стрілянини, тряска на поганій дорозі тощо). Завдяки ергономічному дизайну і прогумованим рукояткам пристрій зручно лежить в руці. Для управління передбачені 10 програмованих кнопок, 2 симетрично розташованих стіки і восьмипозиційний маніпулятор D-pad – досить стандартний набір.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech Wireless Gamepad F710
Усі ціни 20 →LOGITECH Joypad LOGITECH F710 Srebrno-czarny | 160 zł |
Logitech F710 Wireless Gamepad - Controller - PC | 254 zł |
Logitech F710 KG-G-LOG-025 | 195 zł |
Kontroler LOGITECH Bezprzewodowy F710 (PC) | 160 zł |
Logitech Gamepad Logitech 940-000145 ( PC ; kolor czarny ) | 195 zł |
Відповідь Logitech Чемберлену
У плані дизайну F710 повністю повторює геймпади від PlayStation — пара симетричних стіків, D-pad зі стрілками, 4 бічних шифтів і основний блок з чотирма кнопками. Головна відмінність полягає в тому, що основні кнопки при цьому позначені не геометричними фігурами як у DualShock, а кольоровими літерами «ABXY» як у Xbox. Оскільки більша частина ігор на ПК орієнтована саме на Xbox, вам не доведеться в поспіху шукати потрібну кнопку, коли на екрані з'явиться підказка на кшталт «натисніть X, потім A».
Одночасна підтримка XInput і DirectInput
Основна фішка контролерів від Logitech полягає в одночасній підтримці режимів XInput і DirectInput. В першому випадку система визначає F710 Xbox Controller for Windows зі стандартною розкладкою, у другому як Rumblepad з можливістю перепрограмування кнопок під себе. В останньому випадку геймпад можна підтягнути для керування сторонніми додатками, наприклад, використовувати його як MIDI-контролер в музичному софті. Переключити режими можна за допомогою спеціального механічного важеля на корпусі.
Підключив і в бій
Головна слабкість F710 полягає в ергономіці. Чуйність стіків не вражає, незважаючи на те, що тепер вони можуть рухатися по ідеально круглій траєкторії. Точність при малих відхиленнях невисока, а палець зверху сідає не зовсім комфортно і швидше втомлюється. Особливо в іграх типу FIFA, де доводиться постійно крутити обома стіками. Ну і аналогові тригери/шифти трохи туговаті. Це плюс для довговічності, але мінус для зручності. Наприклад, в перегонах, де більшу частину часу потрібно тиснути гашетку в підлогу, пальці втомлюються швидше, ніж при грі з контролерами від Xbox і PS. Тому обов'язково спробуйте геймпад перед придбанням.
Живлення від батарейок
Ще одна велика відмінність від контролленрів Sony і Microsoft полягає в живленні. Замість акумулятора Logitech F710 використовує звичайні батарейки АА. Саме їхня якість визначає, наскільки вистачить заряду геймпада.
- Гумові рукоятки