Матрац Hilding Anders Rumba 140x200
Відео 1Фото 6 |
Модифікації Hilding Anders Rumba 7
Характеристики
Hilding Anders Rumba 140x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hilding Anders 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hilding Anders.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Hilding Anders Rumba 140x200
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hilding Materac Rumba Hilding 140/200 cm Velur | 4 189 zł |
Materac RUMBA HILDING piankowy : Rozmiar - 140x200, Pokrowce Hilding - Med | 4 189 zł |
HILDING RUMBA - materac termoelastyczny, piankowy, Twardość - średni, Rozm | 3 699 zł |
Materac RUMBA HILDING piankowy, Rozmiar: 140x200, Pokrowiec Hilding: Elips | 3 699 zł |
HILDING RUMBA - materac termoelastyczny, piankowy, Rozmiar - 140x200, Pokr | 4 189 zł |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо