Гібридний HDVR відеореєстратор Hikvision DS-7104HQHI-K1(C)(S)
Фото 4 |
Hikvision DS-7104HQHI-K1(C)(S) на 6 каналівна 8 каналів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7104HQHI-K1(C)(S)
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HIKVISION DS-7104HQHI-K1STDCS 6941264086352 | 298 zł |
Rejestrator Hikvision DS-7104HQHI-K1(C)(S) | 251 zł |
Rejestrator Ahd, Hd-Cvi, Hd-Tvi, Cvbs, Tcp/Ip Ds-7104Hqhi-K1(C)(S) 4 Kanał | 255 zł |
REJESTRATOR 5W1 HIKVISION DS-7104HQHI-K1(C)(S) | 371 zł |
REJESTRATOR AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP DS-7104HQHI-K1(C)(S) 4 KANAŁ | 263 zł |
Модификації Hikvision DS-7104HQHI-K1(C)(S)
Ціни на Hikvision DS-7104HQHI-K1(C)(S) |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7104HQHI-K1(C)(S) | від 251 zł | 6 пропозицій | ||
Hikvision DS-7108HQHI-K1(C)(S) | від 353 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →