Літня шина Hankook Ventus S1 Evo2 K117 235/40 R19 96Y Audi RS
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo2 K117 235/40 R19 96Y Audi RS 235/40 R19 96 Y 235/40 R19 96 Y Audi RS |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo2 K117 235/40 R19 96Y Audi RS
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Hankook 235/40R19 VEN S1 EVO2 K117 96Y RO1 XL - opony letnie 1027243 | 656 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 ( 235/40 R19 96Y XL 4PR RO1 SBL ) 1018809 | 718 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 (235/40 R19 96Y) 1018809 | 715 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 ( 235/40 R19 96Y XL 4PR RO1 SBL ) | 727 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 (235/40 R19 96Y) 1027243 | 712 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 Evo2 K117 235/40 R19 96Y Audi RS
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo2 K117 235/40 R19 96Y Audi RS |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 235/40 R19 96Y | від 640 zł | 4 пропозиції | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 K117 235/40 R19 96Y Audi RS | від 644 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →