Літня шина Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R16 94V
Відео 1Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R16 94V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R16 94V
Ціни на Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R16 91H | від 508 zł | 1 пропозиція | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R16 91W Run Flat | від 382 zł | 11 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R16 94H | від 319 zł | 7 пропозицій |