Картридж для води Grohe BLUE M-SIZE (40430001)
Фото 3 |
Grohe BLUE M-SIZE |
|
Сумісний з GROHE Blue Home, GROHE Blue Professional і GROHE Blue Pure
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe BLUE M-SIZE
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GROHE Blue Filter M-Size 1500 litrów filtr wymienny BWT do systemów GROHE | 896 zł |
Wkład filtrujący GROHE Blue M | 619 zł |
Wkład filtrujący GROHE Blue M 40430001 | 644 zł |
Grohe Filtr Blue M do BlueStarterKit (40430001) | 698 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →