Wkład do filtra wody Grohe BLUE M-SIZE (40430001)
Zdjęcia 3 |
Grohe BLUE M-SIZE |
|
Kompatybilny z GROHE Blue Home, GROHE Blue Professional i GROHE Blue Pure
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe BLUE M-SIZE
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GROHE Blue Filter M-Size 1500 litrów filtr wymienny BWT do systemów GROHE | 896 zł |
Wkład filtrujący GROHE Blue M | 619 zł |
Wkład filtrujący GROHE Blue M 40430001 | 644 zł |
Grohe Filtr Blue M do BlueStarterKit (40430001) | 698 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →