Кондиціонер Gree Amber Prestige GWH09YD-S6DBA2A 25 м²
Відео 12Фото 14 | 5 157 zł Купити! Klimatyzator ścienny Gree Amber Prestige GWH09YD-S6DBA2AAG InstalacjeДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Енергоефективний і багатофункціональний тихий побутової інверторний кондиціонер невеликої потужності у форматі спліт-системи, адаптованої до вітчизняних зимових кліматичних умов для ефективної і тривалої роботи на обігрів. Орієнтований на обслуговування житлових або офісних приміщень площею до 25 м². Належить до сімейства моделей бізнес-класу Gree Amber зразка 2017 року. Використання фреону R32 і особливості конструкції зовнішнього блоку дозволяють кондиціонеру Gree Amber GWH09YD-S6DBA2A стабільно працювати в режимі підігріву при температурах зовнішнього повітря до -30 °C.
Крім основних функцій (нагрівання/охолодження), може працювати в режимі осушення повітря і циркуляції з продуктивністю до 800 м³/год. Елегантний зовнішній дизайн внутрішнього блоку з прихованим LED-індикатором може вписатися в будь-який сучасний інтер'єр. Крім звичайних пилових фільтрів кондиціонер обладнаний електростатичним генератором активних іонів Cold Plazma, який створює низькотемпературну плазму, нейтрализующую бактеріальні/вірусні аерозолі. Завдяки ергономічному пульта ДУ з підсвічуванням і функцією програмування по таймеру, управляти кондиціонером можна навіть у повній темряві.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Модификації Gree Amber Prestige GWH09YD-S6DBA2A
Ціни на Gree Amber Prestige GWH09YD-S6DBA2A |
---|---|---|---|---|
Gree Amber Prestige GWH09YD-S6DBA2A 25 м² | від 5 157 zł | 1 пропозиція | ||
Gree Amber Prestige GWH12YD-S6DBA2A 35 м² | від 5 619 zł | 1 пропозиція | ||
Gree Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A 50 м² | від 6 449 zł | 1 пропозиція | ||
Gree Amber Prestige GWH24YE-S6DBA2A 70 м² | від 7 002 zł | 1 пропозиція |