Стрічкова шліфмашина Graphite 59G394
Відео 4Фото 4 |
Graphite 59G394 без кейс регулятор обертів , кейс |
|
Модель 59G392 без налаштування числа обертів, а в моделі 59G394 є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Graphite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Graphite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Graphite 59G394
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Szlifierka taśmowa Topex Graphite 59G394 800W pas bezkońcowy 75x457mm wali | 276 zł |
Szlifierka taśmowa GRAPHITE 59G394 800 Watt walizka | 278 zł |
Graphite Graphite Szlifierka taśmowa 800W, pas bezkońcowy 75 x 457 mm, wal | 276 zł |
Szlifierka taśmowa 800W 75x457 mm 59G394 Graphite | 297 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Graphite 59G394
Ціни на Graphite 59G394 |
---|---|---|---|---|
Graphite 59G392 | від 200 zł | 7 пропозицій | ||
Graphite 59G394 | від 273 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →