MESH система Google Nest Wi-fi (2-pack)
Фото 14 |
Google Nest Wi-fi (2-pack)
2 пристроїроутер
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 2 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
Антени і сигнал:MU-MIMO, 4 антен(и), незнімні
Роутер і точки підтримують до 100 одночасних підключень. Швидка налаштування можлива з допомогою Google Home app. Є підтримка голосового асистента. Точки доступу доступні в трьох кольору – кораловому, світло-синьому та білому, роутер тільки в білому.
1-pack складається тільки з роутера, 2-pack складається з одного роутера і точки доступу, 3-pack з роутера і 2 точок доступу. Точки доступу мають вбудований динамік.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Nest Wi-fi (2-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Google 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Google.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Google Nest Wi-fi (2-pack)
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOOGLE NEST 1 router i 1 punkt WiFi/głośnik biały GA00822-ES | 1 227 zł |
Google Nest Wifi Router+Point - White (DE version) | 610 zł |
Router Google NEST Wi-Fi (2-pack) Biały | 1 107 zł |
Google Nest Wifi, Router and Point 2-pack | 762 zł |
Модификації Google Nest Wi-fi (2-pack)
Ціни на Google Nest Wi-fi (2-pack) |
---|---|---|---|---|
Google Nest Wi-fi (2-pack) | від 610 zł | 4 пропозиції | ||
Google Nest Wi-fi Router | від 347 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →