System MESH Google Nest Wi-fi (2-pack)
Zdjęcia 14 |
Google Nest Wi-fi (2-pack)
2 urządzeniarouter
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 2 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 4 antena(y), niewymienne
Router i punkty obsługują do 100 jednoczesnych połączeń. Szybka konfiguracja jest możliwa dzięki aplikacji Google Home. Istnieje wsparcie dla asystenta głosowego. Punkty dostępowe dostępne są w trzech kolorach - koralowym, jasnoniebieskim i białym, router jest tylko w kolorze białym.
1 opakowanie składa się tylko z routera, 2 sztuki składa się z jednego routera i punktu dostępowego, 3 opakowania zawiera router i 2 punkty dostępowe. Punkty dostępowe mają wbudowany głośnik.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Nest Wi-fi (2-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Google 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Google.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Google Nest Wi-fi (2-pack)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOOGLE NEST 1 router i 1 punkt WiFi/głośnik biały GA00822-ES | 1 227 zł |
Router Google NEST Wi-Fi (2-pack) Biały | 1 107 zł |
Google Nest Wifi, Router and Point 2-pack | 762 zł |
Modyfikacje Google Nest Wi-fi (2-pack)
Ceny na Google Nest Wi-fi (2-pack) |
---|---|---|---|---|
Google Nest Wi-fi (2-pack) | od 762 zł | 3 oferty | ||
Google Nest Wi-fi Router | od 347 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →